Még sok feldolgozatlan irat van a levéltárakban, ezért is nehéz megbecsülni a kommunizmus magyarországi áldozatainak számát – mondta el Markó György az Echo TV-ben. A Kommunizmuskutató Intézet vezetője szerint a fiatalabb generációval is meg kell értetni a több évtizedig tartó diktatúra szörnyűségeit.
Az Echo TV felvétele:

