Horváth Miklós: '56-ban 16 ezer magyar foglyot hurcoltak el a Gulágra

2015. augusztus 06.
A történész egy eddig alig ismert elborzasztó számadatra hívta fel a figyelmet: 1956-ban megtorlásként a szovjetek 16 ezer magyart hurcoltak kényszermunkatáborokba. A Hír Televízió felvétele.

A Hír Televízió Magyarország élőben című műsorának felvétele:

 

© Közép- és Kelet-európai Történelem és Társadalom Kutatásáért Alapítvány – Minden jog fenntartva!