"1956-ban a Szovjetunió háborút viselt Magyarország ellen"

2015. augusztus 05.
Horváth Miklós történész a Duna Televízió tematikus műsorában kifejtette: a szovjet katonák foglyokat is hurcoltak magukkal Kárpátaljára. A letartóztatásokban magyar államvédelmisek is részt vettek.

A Duna Televízió felvétele:

 

© Közép- és Kelet-európai Történelem és Társadalom Kutatásáért Alapítvány – Minden jog fenntartva!